Bize Ulaş

+90 212 858 00 67

E-Posta

info@dinamikkompresor.com

Kurutucular, Filtreler ve Hava Tankları

Kurutucular, Filtreler ve Hava Tankları

Basınçlı Hava Kurutucuları

Vidalı hava kompresörlerinin basınçlı hava üretimi esnasında kompresörden çıkan nemli hava, oluşabilecek ısı değişiminde bünyesindeki su buharını tutamayıp yoğunlaştıracağından içerisindeki nem uzaklaştırılmadan basınçlı hava üretimi sağlanamayacaktır. Bu nedenle kompresörlerin basınç üretimi esnasında çıkan havanın kurutulması gerekmektedir. Bu işlem için hava kurutucularına gerek duyulur. Dinamik kompresör yüksek kalite ve avantajlı fiyatlarla uluslararası standartlara uygun üretilen kurutucular sunmaktadır.

Basınçlı Hava (Kompresör) Filtreleri

Hava filtreleri, Kompresörlerde yağ, hava ve yağ ayırıcılarının (separatörlerinin) kullanım sürelerinin uzamasında çok önemli bir etkiye sahiptir. Kompresörlerin ürettiği basınçlı havada çok fazla su, yağ ve hidrokarbon artıkları bulunur. Kompresörlerin kullanımına başlanmadan önce filtre edilerek elde edilen basınçlı hava prosese uygun elde edilir.

Basınçlı Hava Tankları

Hava tankları kompresörler ile üretilen basınçlı havanın güvenli şekilde depolanması için her türlü işletmelerde kullanılmaktadır. Hava basıncı üretimi sırasında aniden oluşan hava basıncı değişimlerini yaşamamak için hava tankları kullanılmaktadır. Basınçlı hava tankları yüksek basınca karşı test edilmiş ve yeterlilik belgesi almış olması gerekmektedir.

Kurutucular, Filtreler ve Hava Tankları

DSC Compact serisi en iyi kalite ve verimi yüksek standartlı performans ekipmanları ile sunar.

Kurutucular, Filtreler ve Hava Tankları Teknik Özellikleri

Fiyat Teklifi Talep Formu